Остання редакція: 08 червня 2018

«Аграрний інженер. Хто він сьогодні? Які знання йому потрібні?»

Засідання п’ятого дискусійного клубу «Аграрний інженер. Хто він сьогодні? Які знання йому потрібні?» відбувалось в аудиторії № 405 інженерно-технологічного факультету та об'єднало 22 студентів із 5 навчальних закладів аграрної освіти України.

Учасники дискусії обговорили такі питання: сучасні вимоги до спеціалістів, які працюють в аграрному секторі економіки; загальна характеристика вітчизняних аграрних підприємств та перспективи їх розвитку; шляхи реформування вітчизняної освіти аграрних навчальних закладів; шляхи стимулювання агропромислового виробництва.

За результатами обговорення учасники круглого столу рекомендують:

1. На базі провідних аграрних вищих навчальних закладів освіти організувати та провести упродовж 2018-2019 років студентські науково-практичні конференції, присвячені актуальним проблемам підготовлення сучасного спеціаліста аграрного сектору економіки;
  2. Активізувати співпрацю провідних навчальних закладів та відокремлених структурних підрозділів;
  3. Активізувати діяльність рад студентського самоврядування для проведення роботи патріотичного виховання здобувачів вищої освіти;
  4. Рекомендувати студентському активу створення ініціативних груп для розроблення інвестиційних проектів, участі у міжнародних програмах, запозичення передового досвіду;
  5. Створення асоціації випускників закладів вищої освіти, які працюють на провідних аграрних підприємствах;
  6. Активізувати співпрацю із міжнародними фондами щодо залучення членів студентського активу ВНЗ до реалізації програм у науковій та виробничій сферах.

Висловлюємо щиру подяку учасникам дискусійного клубу за змістовні доповіді та жваве їх обговорення.