Остання редакція: 28 березня 2018

Презентація підручника "Трактори і автомобілі"

27 березня 2018 р. на кафедрі процесів, машин та обладнання АПВ для студентів спеціальностей «Агроінженерія» та «Агрономія» відбулася презентація навчального електронного підручника «Трактори і автомобілі». Електронний підручник розроблено та створено всеукраїнським творчим колективом авторів сформованим при ДУ НМЦ «Агроосвіта» до складу якого ввійшли к.т.н., старший викладач кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Шевчук Віталій Вікторович та викладачі-методисти вищої категорії ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС Ващишин Олександр Євгенійович та Шевчук Віктор Григорович.

Автори розповіли про структуру видання та його актуальність в сучасних методах навчання студентів.

Даний електронний підручник знаходиться на сайті Науково-методичного центру «Агроосвіта», складається з двох частин, має багато ілюстративного матеріалу у вигляді фото та відеороликів, а також гіперпосилання на будь-які додаткові статті та визначення, що вміщує мережа Інтернет. Презентований підручник на сьогодні є дуже актуальним, так як дозволяє вивчати теоретичний матеріал дистанційно, що підвищує рівень самостійної підготовки студентів до навчальних дисциплін.

Тетяна Кутковецька, старший викладач кафедри процесів, машин та обладнання АПВ.