+38 (04744) 3-44-61
Меню

4 курс

 

Напрям підготовки - 6.051701 "Харчові технології та інженерія"

 

41-т

1

Алексійчук Юлія Віталіївна

2

Антонець Ігор Ігорович

3

Березовський Олексій Олександрович

4

Булеха Руслан Володимирович

5

Володівщук Діана Володимирівна

6

Глухінчук Сергій Васильович

7

Глухота Анастасія Дмитрівна

8

Гуменюк Руслана Геннадіївна

9

Давтян Сара Тигранівна

10

Дмітрієв  Роман  Володимирович

11

Жолобенко Євген Олегович

12

Кравчук  Денис  Валерійович

13

Митюшкіна Тетяна Олегівна

14

Музиченко Оксана Василівна

15

Орел  Максим Дмитрович

16

Панчук Володимир Павлович

17

Панчук Максим Олександрович

18

Перкатий  Ілля Михайлович

19

Персюн Марія Михайлівна

20

Петренко Володимир Ігорович

21

Походун  Артем  Олегович

22

Пушкарук Ольга Ігорівна

23

Скляренко Василь  Олександрович

24

Ташлицька Валентина Миколаївна

25

Тітова Антоніна  Віталіївна

26

Устенко Олександр Васильович

 

41-тз

1

Баранець Анна Володимирівна

2

Білоус  В`ячеслав  Васильович

3

Боровик Арсен Володимирович

4

Волинець Наталія Олександрівна

5

Воловодівський Віктор Русланович

6

Восковенко Богдан Володимирович

7

Гандзій Олег Вікторович

8

Горб Олена Іванівна

9

Гулько Віктор Михайлович

10

Дорошенко  Михайло  Юрійович

11

Зірник Михайло Іванович

12

Корсанюк Катерина Олександрівна

13

Кудрицька Юлія Олександрівна

14

Курій Василь Олегович

15

Лазаренко Юрій Володимирович

16

Литвин Володимир Іванович

17

Мельник Владислав Петрович

18

Онищук  Вікторія  Олегівна

19

Педченко Ігор Григорович

20

Рошко Олександр Олександрович

21

Сапєльнікова Юлія Сергіївна

22

Скоропадський  Тимур Григорович

23

Слєпа Валентин Ігорович

24

Чайка Тетяна Миколаївна

25

Черниченко Владислав Леонідович

26

Шаповал Ірина Олегівна

Спеціальність - 181 "Харчові технології"

 

21 к-т (коледж)

1

Бондар Наталія Юріївна

2

Василащук Світлана Миколаївна

3

Гроздов Дмитро Андрійович

4

Гуменюк Михайло Олексійович

5

Кондратюк Василь Васильович

6

Коропецький Ігор Іванович

7

Матвієнко Анастасія Миколаївна

8

Пасічник Денис Сергійович

9

Сердечний Олександр Васильович

10

Тонюк Віталія Леонідівна

11

Шевчук Наталія Вікторівна

12

Шорубалко Віталій Костянтинович

 

22 к-тз (коледж)

1

Андрієнко Ганна Дмитрівна

2

Балинець Віталій Михайлович

3

Білінська Олена Володимирівна

4

Бойта Катерина Анатоліївна

5

Бургарт Валентина Петрівна

6

Гардецька Лілія Олександрівна

7

Гуля Євген Ігорович

8

Гуцол Тетяна Олександрівна

9

Дідур Олександр Миколайович

10

Загорій Віталій Геннадійович

11

Ковальчук Олексій Олександрович

12

Пластун Микола Вікторович

13

Поліщук Іван Сергійович

14 Семенюк Михайло Сергійович
15 Смілянець Вячеслав Петрович
16 Смілянець Марина Анатоліївна
17 Соловей Наталія Василівна

Напрям підготовки - 6.100102 "Процеси, машини та обладнання АПВ"

 

41-ім

1

Богуцький Олександр Ігорович

2

Василенко Вадим Олександрович

3

Галушка Олександр Сергійович

4

Голімбієвський Микола Сергійович

5

Гончаренко Володимир Юрійович

6

Джафаров Самед Мірсафар  огли

7

Диба Олександр Володимирович

8

Драган Микола Володимирович

9

Коваль Владислав Олександрович

10

Кокоруза Антон Олександрович

11

Кондратюк Дмитро Вікторович

12

Кузьменко Микола Васильович

13

Кучерук Сергій Олександрович

14

Ляненко Олексій Володимирович

15

Ляш  Назарій Олександрович

16

Мороз Роман Віталійович

17

Нагорний Олександр Миколайович

18

Онищук Володимир Сергійович

19

Пригодський Сергій Михайлович

20

Резніченко Максим Володимирович

21

Рибалко Андрій Сергійович

22

Рокочук Руслан Миколайович

23 Сенів Микола Іванович
24 Слабінський Владислав Юрійович
25 Стахов Павло Володимирович
26 Тимановський Андрій Миколайович
27 Титорчук Владислав Володимирович
28 Ткаченко Віталій  Олегович
29 Фаюк Володимир Васильович
30 Циганенко Ігор Русланович
31 Чепієвський Михайло Вікторович

Спеціальність - 208 "Агроінженерія"

 

22 к-ім (коледж)

1

Андрієвський Дмитро Сергійович

2

Ачкевич Богдан Юрійович

3

Барабаш Сергій Олегович

4

Грищенко Олексій Олександрович

5

Духніцький Василь Володимирович

6

Звіряка Віталій Юрійович

7

Ковганюк Дмитро Олександрович

8

Кравченко Сергій Анатолійович

9

Крохмалюк Володимир Степанович

10

Пересунько Михайло Віталійович

11

Поліщук Владислав Юрійович

12

Романюк Євгеній Федорович

13

Сторожук Роман Юрійович

14

Тітаренко Ігор Михайлович

15

Черевко Ярослав Григорович

16

Шкабара Андрій Петрович