+38 (04744) 3-44-61
Меню

5 курс

 

Спеціальність - 181  «Харчові технології»

 

11м-т

1

Батечко Вероніка Сергіївна

2

Безверхній Владислав Валентинович

3

Гресько Ігор Олександрович

4

Гурський Володимир Ігорович

5

Калугін Іван Васильович

6

Колпаков Владислав Ігорович

7

Войняк Олександр Анатолійович

8

Ляшко Владислав Владиславович

9

Мальчевська Ірина Олександрівна

10

Марченко Максим Миколайович

11

Насіковська Олена Василівна

12

Нестерчук Євген Ігорович

13

Теслюк Олександр Олександрович

14

Топчій Оксана Валеріївна

15

Федоренко Тетяна Миколаївна

 

11м-тз

1

Антонян Євгенія Арменівна

2

Безкоровайний Олександр Володимирович

3

Білокур Максим Віталійович

4

Блажко Ірина Юріївна

5

Божко Мирослав Володимирович

6

Кольцова Юлія Петрівна

7

Восковенко Елізабет Вікторівна

8

Гончар Денис Андрійович

9

Грабар Ірина Вікторівна

10

Зінич Роман Сергійович

11

Кислиця Вікторія Русланівна

12

Кулик Андрій Михайлович

13

Магдалюк Денис  Артемович

14

Поліщук Анатолій Миколайович

15

Рибчак Святослав Сергійович

16

Саєнко Тимофій Олегович

17

Смульський Михайло Олександрович

18

Стратуца Ярослав Сергійович

19

Уздєнов Назар Олександрович

20

Юрківський Руслан Ігорович

Спеціальність - 208 "Агроінженерія"

 

11 м-ім

1

Березюк Олексій Сергійович

2

Бурдейний Дмитро Васильович

3

Вербіцька Варвара Володимирівна

4

Волков Юрій Миколайович

5

Ганджа Владислав Іванович

6

Гедзик Ростислав Богданович

7

Голубець Олексій Вікторович

8

Головко Віталій Вікторович

9

Єжель Валерій Віталійович

10

Казік  Юрій Володимирович

11

Кислий Сергій Сергійович

12

Лелюк Василь Олександрович

13

Лукіянець Денис Вадимович

14

Марущак Віталій Анатолійович

15

Мухоїд Сергій Вікторович

16

Новохацький Роман Олексійович

17

Очеретний Володимир Леонідович

18

Паламарчук Юрій Юрійович

19

Поліщук Роман Вікторович

20

Прихідько Аркадій Олександрович

21

Рачинський Антон Аркадійович

22

Садовий Сергій Вікторович

23

Салтановський Віктор Валерійович

24

Скрипник Іван Васильович

25

Смага Богдан Анатолійович

26

Стратний Василь Михайлович

27

Токан Євгеній Олександрович

28

Халупяк Олександр Романович

29

Цвіркун Ігор Сергійович
30 Чекан Богдан Орестович
31 Шикітка Сергій Олександрович
32 Яценко Олександр Володимирович