Розклад занять для студентів заочної форми навчання

Розклад занять для студентів заочної форми навчання ІІ семестр 2020-2021 н.р.

Останні новини

Робоча поїздка викладачів кафедри технології зберігання і переробки зерна на комбікормовий завод Читати повністю
07.04.2021

Викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна Олена Єремеєва та Валерія Желєзна відвідали комбікормовий завод «Цехаве корм» в м. Гайсин Вінницької області з метою обміну виробничим та науковим досвідом та з профорієнтаційною роботою.

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ НА ЗАСІДАННІ КАФЕДРИ Читати повністю
24.03.2021

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ НА ЗАСІДАННІ КАФЕДРИ

В березні 2021 року здобувач ІІІ-го освітньо-наукового рівня вищої освіти кафедри технології зберігання і переробки зерна Лєщенко Іван Анатолійович на засіданні кафедри представив дисертаційну роботу на тему: «Розроблення технології виробництва круп’яних продуктів із зерна пшениці полби».

Читати повністю

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції  «Інноваційні технології та підвищення ефективності виробництва харчових продуктів»! Читати повністю
23.03.2021

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні технології та підвищення ефективності виробництва харчових продуктів»!