Остання редакція: 29 червня 2024

Відбулися збори трудового колективу інженерно-технологічного факультету

27 червня 2024 року відбулося засідання зборів трудового колективу інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва.

На розгляд Зборів трудового колективу було винесено такий порядок денний:

1.                   Звіт Пушки О.С. щодо виконання умов контракту на посаді декана інженерно-технологічного факультету за період з 2019 по 2024 рр.

2.                   Погодження кандидатури на посаду декана інженерно-технологічного факультету.

Згідно регламенту роботи зборів обрано ряд робочих органів зборів трудового колективу, зокрема:

президію у складі:

Мостов’яка І. І.  – першого проректора, д. с.-г. н., професора;

Новікова В. В. – заступника декана інженерно-технологічного факультету з навчально-методичної роботи, к.т.н., доцента;

Желєзної В. В. – заступника декана з виховної роботи, к.с.-г.н., доцента;

Сакала С. О. –  студента 11-ім групи

лічильну комісію в складі:

Березовського А.П. – доцента кафедри прикладної інженерії та охорони праці, к.с.-г.н., доцента;

Кравченка В.В. – доцента кафедри агроінженерії, к.т.н., доцента;

Герасимчук О.П. – доцента кафедри харчових технологій, к.с.-г.н., доцента

секретаря зборів трудового колективу:

Костецьку К.В. – доцента кафедри харчових технологій.

Збори колективу пройшли продуктивно, участь у зібранні взяли понад дві третини делегатів.

Трудовий колектив інженерно-технологічного факультету ухвалив:

-  затвердити звіт Пушки Олександра Сергійовича щодо виконання умов контракту на посаді декана інженерно-технологічного факультету за період з 2019 по 2024 рр.

-  враховуючи результати таємного голосування на Зборах трудового колективу факультету погодити кандидатуру Володимира Вікторовича Новікова щодо призначення на посаду декана інженерно-технологічного факультету.

Дякуємо усім за роботу!