12.07.2018
10 липня відбулася екскурсія студентів першого курсу в місто Біла Церква на ТОВ «Білоцерківхлібопродукт». Читати повністю

10 липня відбулася екскурсія студентів першого курсу в місто Біла Церква на ТОВ «Білоцерківхлібопродукт». Відвідали крупозавод з переробки гречки, гороху та пшениці спельти.

21.06.2018
Вітаємо Віталія Володимировича Любича з успішним захистом докторської дисертації!!! Читати повністю

04.06.2018
29 травня відбулося практичне заняття зі студентами другого курсу з дисципліни фізико хімічні основи обробки сировини в галузі на борошномельному заводі Читати повністю

29 травня відбулося практичне заняття зі студентами другого курсу з дисципліни фізико хімічні основи обробки сировини в галузі на борошномельному заводі продуктивністю 500 т/добу ТОВ "Талне "в місті Тальне. Ознайомидись з технологією виробництва борошна, та основами підготовки зерна до помелу, та його розмелу.

Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarming Читати повністю

Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarming

В травні 2018р. викладачі кафедри Олена Єремеєва та Яна Євчук разом із студентами I курсу інженерно-технологічного факультету напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» відвідали Софіївську філію ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming в м. Умань.