Фестиваль весни – Фестиваль сиру та вина Читати повністю

Фестиваль весни – Фестиваль сиру та вина

11-12 травня 2019 року для поціновувачів вина, сиру, вуличної їжі та й просто для тих, хто любить гарно відпочити, в Умані відбувся найсмачніший фестиваль весни – Фестиваль сиру та вина, який пройшов на місцевому Центральному стадіоні (вул. Андрія Кизила, 12).

26.04.2019
ПАТ «Вітаміни» - сучасний український виробник лікарських засобів Читати повністю

ПАТ «Вітаміни» - сучасний український виробник лікарських засобів

У квітні студентам третього та четвертого курсів інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва була проведена екскурсія на ПАТ «Вітаміни», який здійснює виробництво та оптову торгівлю лікарськими засобами в формі - таблеток, драже, порошків, масляних розчинів, настойок і сиропів. Препарати виробництва ПАТ «Вітаміни», успішно реалізуються не тільки на території України, і в країнах СНД.

25.04.2019
Всеукраїнська студентська наукова конференція (приурочена 175-річчю Уманського НУС) Читати повністю

В роботі секції технології зберігання і переробки зерна прийняли участь студенти 3-4-их курсів освітнього рівня Бакалавр та студенти 1-го курсу освітнього рівня Магістр, що навчаються за програмою підготовки «Технології зберігання і переробки зерна», а також викладачі та аспіранти кафедри технології зберігання і переробки зерна. Були заслухані доповіді, заявлені в програмі конференції, і схвалені як актуальні і перспективні.

17.04.2019
12 квітня відбулася екскурсія студентів та викладачів інженерно-технологічного факультету на головну виставку «Харчова промисловість та упаковка», яка відбулася в м. Київ. Читати повністю

12 квітня відбулася екскурсія студентів та викладачів інженерно-технологічного факультету на головну виставку «Харчова промисловість та упаковка», яка відбулася в м. Київ. В павільйонах виставкового центру були широко представлені обладнання для хлібопекарської, кондитерської галузі та новітні технології пакування.