Події та оголошення

ДОЛУЧАЄМОСЬ... ПЕРЕЙМАЄМО... ВИКОРИСТОВУЄМО... Читати повністю

ДОЛУЧАЄМОСЬ... ПЕРЕЙМАЄМО... ВИКОРИСТОВУЄМО...

Викладачі кафедри харчових технологій долучились до онлайн-вебінару з підвищення майстерності НПП УНУС "Технологічні тренди 2024 року" зі спікером Вікторією Маньковською - доцентом кафедри інформаційних технологій. В рамках вебінару було представлено 10 основних технологічних трендів із сфери ІТ, що базуються на використанні штучного інтелекту, і доступні для застосування у створенні навчальних продуктів та для моделювання й обробки виробничих процесів у будь-якій сфері.

Читати повністю

ОРГАНІЗАЦІЯ Й УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ У САДІВНИЦТВІ (навчання зі зберігання плодів) Читати повністю

ОРГАНІЗАЦІЯ Й УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ У САДІВНИЦТВІ (навчання зі зберігання плодів)

В межах однойменного проєкту, що виконується в університеті за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва, на кафедрі харчових технологій відбулося навчання представниць громад Уманщини зі зберігання продукції садівництва.

Читати повністю