Події та оголошення

Фестиваль весни – Фестиваль сиру та вина Читати повністю

Фестиваль весни – Фестиваль сиру та вина

11-12 травня 2019 року для поціновувачів вина, сиру, вуличної їжі та й просто для тих, хто любить гарно відпочити, в Умані відбувся найсмачніший фестиваль весни – Фестиваль сиру та вина, який пройшов на місцевому Центральному стадіоні (вул. Андрія Кизила, 12).

Читати повністю

ПАТ «Вітаміни» - сучасний український виробник лікарських засобів Читати повністю
26.04.2019

ПАТ «Вітаміни» - сучасний український виробник лікарських засобів

У квітні студентам третього та четвертого курсів інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва була проведена екскурсія на ПАТ «Вітаміни», який здійснює виробництво та оптову торгівлю лікарськими засобами в формі - таблеток, драже, порошків, масляних розчинів, настойок і сиропів. Препарати виробництва ПАТ «Вітаміни», успішно реалізуються не тільки на території України, і в країнах СНД.

Читати повністю