+38 (04744) 3-44-61
Меню

Виховна робота

   Виховна робота була і залишається важливим компонентом навчально-виховного процесу як на факультеті так і в цілому в університеті. ЇЇ стан неодноразово розглядався на засіданнях вченої ради, де приймалися важливі та необхідні рішення, завдяки чому склалася цілісна система виховання, що передбачає досить широкий спектр виховних заходів. 

   Виховна робота на інженерно-технологічному факультеті представлена роботою академічних груп під керівництвом кураторів та роботою ради студентського самоврядування.

   Виховна робота із студентами поза межами учбового процесу передбачає організацію та проведення доволі різноманітних заходів: тематичних академічних годин; зустрічей с фахівцями різного профілю та цікавими особистостями з різних галузей; екскурсій та вечорів відпочинку; походів в театр, бесід із студентами, що мешкають у гуртожитках.

   Студенти інженерно-технологічного факультету активно приймають участь в різних заходах як на рівні університету так і в заходах, що організовуються на факультеті.

   Щорічно на рівні університету організовується та проводиться семінар кураторів, посвята в студенти, День університету, зустрічі ректора з студентами, «Козацькі забави» ( 2017 р.- ІІ місце; 2018 р.- ІІІ місце), «КВН на кубок ректора», «Кращий студент», «Міс та містер університет», Дні відкритих дверей», «День працівників сільського господарства», «День студента», зустрічі з психологом, фотоконкурси, організовуються урочистості, приурочені випуску студентів та ін.. Щорічно студенти гідно представляють факультет на Зльоті іменних стипендіатів, що традиційно проводиться на рівні всіх аграрних закладів України.

   Крім участі в загальноуніверситетських заходах, студенти відвідують  Міжнародні виставки із фахових напрямків, передові підприємства та одночасно екскурсії по визначним місцям (м.Київ, м.Вінниця, м.Артемівськ, м.Коблево та ін.). На факультеті проводяться заходи до Дня харчової промисловості, організовуються виставки творчих досягнень студентів, конкурси стінгазет, проводяться конкурси «Кращий студент факультету», «Містер факультет», організовуються походи в театр,  тематичні виховні години з кураторами, зустрічі з відомими особистостями, чергування в гуртожитку. Куратори систематично контролюють відвідування та успішність студентів у своїх академічних групах, обговорюють результати сесій та атестацій. Щорічно затверджують плани та звіти з виховної роботи.

   Щорічно організовуються вибори до ради студентського самоврядування.

   Студенти факультету заохочуються до участі в художніх колективах університету, займаються вокалом, танцями, театральним мистецтвом, опановують майстерність ведучих і представляють факультет в різних заходах.

   В подальшому планується активізувати роботу ради студентського самоврядування, більше студентів заохочувати до участі в творчих колективах університету, активізувати роботу кураторів академічних груп із висвітленням результатів їх роботи з академічними групами на сайтах кафедр.