+38 (04744) 3-44-61
Меню

2 курс

 

Спеціальність 181  "Харчові технології"

 

21-т

1

Базилевська Анна Сергіївна

2

Бондарина Тетяна Андріївна

3

Борщ Сергій Олегович

4

Вдовиченко Анна Володимирівна

5

Волянська Ілона  Іванівна

6

Галіцька Інна Анатоліївна

7

Гребінська Діана Валеріївна

8

Губін Дмитро Андрійович

9

Добровольська Сніжана Віталіївна

10

Довгаль Віталій Олегович

11

Дубограй Вікторія Ігорівна

12

Залізняк Дмитро Сергійович

13

Зрайченко Роман Леонідович

14

Калініна Марина Іванівна

15

Коверко Ілля Вікторович

16

Литвиненко Віталій Юрійович

17

Лісогурський Артур Володимирович

18

Лобода Аліна Юріївна

19

Мороз Аліна Юріївна

20

Нежур Денис Сергійович

21

Пальонко Лілія Русланівна

22

Парфенюк Дмитро Васильович

23

Сасс Анастасія Володимирівна

24

Скрипка Ян Вікторович

25

Слободяник Анна Сергіївна

26

Танасійчук Володимир Михайлович

27

Хапьорська Каріна Юріївна

28

Чубирка Іванна Василівна

29

Щербина Дарія Валентинівна

Спеціальність 208 "Агроінженерія"

21-ім

1

Аргат Іван Васильович

2

Безноско Ростислав Ігорович

3

Гацкан Вадин Олександрович

4

Губар Олександр Петрович

5

Довгополий Костянтин Олександрович

6

Заблоцький Сергій Ігорович

7

Зайченко Олександр Аркадійович

8

Колісник Максим Станіславович

9

Куба Олександр Валерійович

10

Кучеренко Владислав Сергійович

11

Мазур Вадим Миколайович

12

Майданюк Роман Анатолійович

13

Мудрак Максим Олексійович

14

Мусатенко Олександр Володимирович

15

Онофрійчук Сергій Михайлович

16

Пацалюк Ростислав Михайлович

17

Підлубний Назар Миколайович

18

Покотілов Станіслав Русланович

19

Полянчук Микола Олегович

20

Пшоно Станіслав Миколайович

21

Савранський Максим Павлович

22

Сасюк  Сергій  Олександрович

23

Селезньов Владислав Романович

24

Сєтраков Дмитро Сергійович

25

Сторчаков Михайло Євгенійович

26

Танцюра Владислав Ігорович

27

Форостяний Роман Миколайович

28

Франчук Олександр Євгенійович

29

Чудай Сергій Петрович

30

Швець Ігор Олександрович