+38 (04744) 3-44-61
Меню
Остання редакція: 09 серпня 2022

Наукові публікації

Наукові публікації педагогічних працівників факультету містяться на офіційному сайті репозитарію Уманського НУС.

Збірник тез ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Імпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва", 2017 рік. 

Збірник тез ІV Міжнародної науково-практичної конференції "Імпортозамінні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва", 2018 рік. 

Збірник тез V Міжнародної науково-практичної конференції "Інноваційні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва", 2019 рік. 

Збірник тез VІ Міжнародної науково-практичної online-конференції "Інноваційні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва", 2020 рік.

Збірник тез VІІ Міжнародної науково-практичної online-конференції "Інноваційні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва", 2021 рік.

Збірник тез VІІІ Міжнародної науково-практичної online-конференції "Інноваційні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва", 2022 рік.