Події та оголошення

Досвід багаторічної роботи за системою контролю якості GMP. Читати повністю
11.08.2019

Досвід багаторічної роботи за системою контролю якості GMP.

Співвласники ТОВ «Відроження» м.Любар Житомирської області перебували з робочою поїздкою в Уманському районі, та запропонували приєднатися до них викладачу кафедри технології зберігання і переробки зерна Ткаченку Геннадію.

Відпочинок з наукою Читати повністю
31.07.2019

Відпочинок з наукою

Екскурсія до музею цікавої науки м. Одеса. Викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Ткаченко Геннадій разом з сім’єю відвідав музей цікавої науки.

Читати повністю

Екскурсія на потужний елеватор, комбікормовий завод та маслопресовий в місті Ладижин Вінницької області Читати повністю
24.07.2019

Днями відбулася ознойомча екскурсія для студентів першого курсу зі спеціальності харчові технології. Відвідали потужний елеватор, комбікормовий завод та маслопресовий в місті Ладижин Вінницької області. Потім вирушили до Вінниці та оглянули величезний та сучасний консервний завод із заморозки та переробки фруктів.

Читати повністю

Підвищення кваліфікації техніків -лаборантів Лебединського насіневого заводу Читати повністю
24.07.2019

Підвищення кваліфікації техніків -лаборантів Лебединського насіневого заводу