Остання редакція: 10 травня 2023

9 травня – День Європи!

Цьогоріч Україна в статусі країни-кандидата на членство в ЄС вперше долучилась до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначає весь Європейський Союз та інші країни на знак МИРУ та ЄДНОСТІ, БЕЗПЕКИ й СТАБІЛЬНОСТІ на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об'єднань.

Тож студенти інженерно-технологічного факультету долучилися до відзначення цього свята в університеті. Разом з іншими факультетами вони підготували святковий флешмоб та розповідь про країни, які є справжніми друзями нашої держави, які витрачають мільярди доларів з власних бюджетів задля того, щоб допомогти українському народу у війні, приймають наших громадян надаючи їм житло, соціальні виплати та допомогу з працевлаштуванням, допомагають із військовим обладнанням, медичним приладдям, харчовими продуктами і т.д.

Сьогодні ми разом з усією Європою, з усім вільним світом, тому що Україна – його невід'ємна частина!

Слава Україні та Слава Героям, які виборюють нашу Незалежність та Європейське майбутнє!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з організаційно-виховної роботи