Остання редакція: 27 квітня 2023

Безпека під час війни

У даний час важливо зберегти найцінніше – наше життя. А безпека під час війни починається з обізнаності. Саме тому, 26 квітня, адміністрацією Уманського НУС організовано зустріч студентів та викладачів інженерно-технологічного факультету із працівниками служби надзвичайних ситуацій м. Умань.

Під час зустрічі учасники дізналися як підготуватися до надзвичайної ситуації, ознайомилися з алгоритмом дій у випадку її настання, обговорили про безпеку під час надзвичайної ситуації, зокрема під час війни – в зоні бойових дій, вчилися, як надавати першу домедичну допомогу.

Також після виступів запрошених фахівців виступили:

Світлана БЕРДНІКОВА – керівник центру культури та виховання студентів УНУС;

Тетяна КРАВЧЕНКО – директор бібліотеки;

Юрій МОРОЗ – завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін;

Валентина ЧЕРНІЧЕНКО – помічник ректора;

Валентина МАЗУРЕНКО – практичний психолог університету.

Учасникам освітнього процесу вкотре нагадали порядок дій під час сигналу повітряної тривоги, місця розташування захисних споруд та правилами поведінки під час евакуації й в укритті.

Дякуємо усім виступаючим за цінні настанови та поради!

Працюємо та навчаємось! Вистоїмо та Переможемо! Все буде Україна!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з організаційно-виховної роботи