Остання редакція: 14 квітня 2023

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД «ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ГЕРОЇВ»

Напередодні світлого свята Великодня в Уманському національному університеті садівництва відбувся культурно-мистецький благодійний захід «Великодній кошик для Героїв» в якому прийняли участь студенти та викладачі інженерно-технологічного факультету.

В ході заходу потрібно було представити три кошики згідно номінацій:

- Традиційний Великодній кошик,

- Патріотичний Великодній кошик,

- Великодня феєрія.

Тож студенти та викладачі факультету активно долучилися до даного заходу, закупили усі необхідні продукти для наповнення кошиків. А студенти та викладачі кафедри харчових технологій, випекли та підготували традиційні Великодні страви, а саме: паски, хлібобулочні вироби, імбирне печиво та розфарбували яйця (https://ft.udau.edu.ua/ua/news/vipikaemo-velikodni-paski-dlya-nashih-geroiv.html).

Тож спільними зусиллями ми представили гарні композиції та отримали подяку за участь у благодійних заходах університету, а також подарунок за номінацію найкращий «Патріотичний кошик».

Дякуємо усім хто долучився до благодійного заходу, надіємось, що наші гостинці смакуватимуть захисникам, адже всі вклали у них частинку свого тепла, любові та вдячності.

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи