Остання редакція: 21 березня 2024

Інженерно-технологічний факультет запрошує на навчання!

Юстованим є Порядок прийому на навчання у 2024 році.

Згідно із документом спеціальності інженерно технологічного факультету :181 Харчові технології та 208 Агроінженерія користуються державною підтримкою.

Важливість зазначених спеціальностей для аграрної країни є очевидною, а попит на випускників інженерно-технологічного факультету – стабільний навіть під час воєнного стану. Ми підтримуємо тісні зв’язки із лідерами ринку харчових продуктів та аграрними холдингами, що дає нам можливість гарантувати перше робоче місце для здобувачів та випускників, які успішно виконують програми підготовки.

Чому потрібно обрати спеціальності 181 Харчові технології та 208 Агроінженерія?

-          Високий показник працевлаштування випускників (ми готуємо конкурентних на ринку праці фахівців та професіоналів, що відзначено нашими партнерами-роботодавцями);

-          можливість швидкого кар’єрного росту після закінчення університету;

-          гідні умови праці та відпочинку на підприємствах галузі у випадку подальшого працевлаштування;

-          можливість навчатись і працювати;

-          цікаві та дієві методи навчання, що забезпеченні провідними науково-педагогічними працівниками;

Які переваги мають спеціальності із державною підтримкою?

-          Можливість застосування галузевого коефіцієнту та додаткових балів за успішне проходження підготовчих курсів;

-          більша ймовірність переведення на місця державного замовлення для пільгових категорій.

Наші абітурієнти можуть скористатись підготовчими курсами до НМТ (реєстрація розпочата та триватиме до 11 квітня 2024 року).

Додаткову інформацію та консультації можна отримати із нашого офіційного телеграм каналу itfUNUH (приєднуйтесь за посиланням).

Приєднуйтесь до нашої команди професіоналів!