Остання редакція: 19 травня 2023

Кубок ректора з міні-футболу

16 травня відбувся Кубок ректора з міні футболу серед студентів Уманського національного університету садівництва.

Студенти інженерно-технологічного факультету також взяли участь у цих змаганнях, обравши склад команди з найкращих спортсменів факультету, а саме:

Степанський Олександр Віктрович 41-тз

Набережній Олег Геннадійович 31-ім

Деркач Андрій Петрович 11к-ім

Зінченко Микола Петрович 11к-ім

Гаврилюк Едуард Миколайович 21-ім

Кулик Максим Вадимович 11-т

Протистояння були запеклими та емоційними, студенди гідно представили та продемонстрували хороший рівень гри.

Змагання проходили у досить дружній атмосфері, адже такі заходи формують спритність, логічне мислення та командний дух.

Варто відзначити вболівальників команди інженерно-технологічного факультету, які не шкодували енергії, оплесків і підбадьорливих вигуків, щоб підтримати своїх улюбленців.

За гарну гру, наших спортсменів, відзначив декан факультету Олександр ПУШКА, вручиши їм грамоту та подарунок!

Дякуємо команді інженерно-технологічного факультету, бажаємо їм стійкості духу, бадьорості та непереможності в досягненні нових звершень!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи