Остання редакція: 25 квітня 2024

Кубок ректора з міні-футболу!

23 квітня в Уманському НУС відбувся традиційний Кубок ректора з міні-футболу.

З початком змагань, усіх присутніх, привітали проректор з науково-педагогічної роботи Михайло МАЛЬОВАНИЙ та завідувач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Юрій МОРОЗ, побажавши міцного здоров’я та наснаги, а кращим командам університету – перемоги.

Цього року команду інженерно-технологічного факультету з міні-футболу представляли студенти першого курсу, а саме:

Сергій САКАЛ– капітан команди

Олександр ВОРОНЦОВ

Богдан МАМАЛИГА

Віталій ТРУНДЕНКО

Максим ЛОМАКІН

Михайло ПОЛІЩУК

Павло КОВАЛЬЧУК

Максим ПРИТУЛА

Станіслав ПРИСЯЖНИЙ

Спорт не лише сприяє фізичному здоров'ю, а й сприяє підтримці командного духу, розвитку лідерських якостей та співпраці.

Ці змагання також створюють можливості для спілкування та взаємодії між студентами різних курсів та спеціальностей, що сприяє обміну досвідом та формуванню нових дружб.

За гарну гру, наших спортсменів, відзначив декан факультету Олександр ПУШКА.

Незалежно від результатів, важливо відзначити зусилля та відданість студентів участі у таких заходах та підтримувати спортивну ініціативу серед студентської громади.

Дякуємо команді інженерно-технологічного факультету, бажаємо їм стійкості духу, бадьорості та непереможності в досягненні нових звершень!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи