Остання редакція: 24 квітня 2023

ПРОДОВЖЕННЯ ЦИКЛУ ВЕБІНАРІВ ВІД КОМПАНІЇ UGEN

Студенти інженерно-технологічного факультету стали активними слухачами вебінарів світньо-кар’єрного проєкту «Ігри Заводів. Батл університетів» від компанії UGEN, які відбулися впродовж 19–21 квітня.

Так, 19 квітня представили свою компанію БТУ-Центр. Спікери: Анастасія Яковенко, керівник відділу маркетингу АПК, Максим Головатюк, керівник центрального регіону департаменту АПК, Ірина Самайчук, директор з управління персоналом. Тема: БТУ-Центр: місце, де створюють технології майбутнього.

20 квітня представники компанії Ovostar Union, Наталія Дзюба, керівник відділу реалізації ЯП Україна та Терещенко Олександр, провідний менеджер із збуту ЯП Україна, виступили з темою Ovostar Union| Яєчні продукти – сучасні тенденції.

21 квітня, Вікторія Терещенко, начальниця виробництва Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia, Moldova представила компанію та виступила з темою: Як працює найбільший в Європі мегаплант Coca-Cola.

Компанії, у своїх виступах, презентували кейси та вказали терміни для їх вирішення. А саме, якими були завдання:

- від БТУ-Центр: створення короткого відео про те, що майбутнє за біотехнологіями;

- від Ovostar Union: як просувати на ринок очищених варених яєць:

- від UGEN: створення проєкту для молоді, яка цікавиться виробництвом;

- від Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia, Moldova: оптимізацію забезпечення підприємства цукром.

Отож, ми бажаємо нашим студентам цікавих ідей, цілеспрямованості та наснаги для вирішення кейсів та перемоги!!!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи