Остання редакція: 29 лютого 2024

Психологія стосунків

Студенти інженерно-технологічного факультету  долучилися до зустрічі з практичним психологом психологічної служби університету Валентиною МАЗУРЕНКО (https://www.udau.edu.ua/ua/spivrobitniki/mazurenko-valentina-dmitrivna.html), яка провела вебінар на тему «Психологія стосунків».

Психологиня наголосила, що психологічна служба надає якісну, сучасну психологічну допомогу, що здійснюються на безоплатній основі. Основною метою психологічної служби є забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників.

На вебінарі спікерка, розкрила таємниці гармонійних стосунків, детально обґрунтувала різні методи вираження почуттів, надала інформацію про способи передачі любові, роль комунікації та вчинків у взаєминах, розповіла як покращити стосунки з коханими людьми та які є способи взаємодії в парі.

Студенти активно задавали запитання та дискутували з психологинею.

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій