Остання редакція: 25 квітня 2023

Студенти інженерно-технологічного факультету отримали подяки та грамоти за участь у I етапі Всеукраїнського фотоконкурсу «Моя нескорена Україна»

24 березня в Уманському НУС відбулося нагородження учасників I етапу Всеукраїнського фотоконкурсу «Моя нескорена Україна». Відповідно до критеріїв Положення, відібрано 64, які розміщено на сайті і за які студенти та викладачі голосували.

Серед усіх робіт було обрано 25 найкращих, студенти яких отримали відзнаки. Серед студентів інженерно-технологічного факультету подяками ректора університету було відзначено роботи:

Світлана КЛИМЕНКО, 11-т група, фоторобота під назвою «НАВІТЬ ПІСЛЯ НАЙТЕМНІШОЇ НОЧІ ЗАВЖДИ НАСТАЄ СВІТАНОК» та «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»;

Олена БАБЕНКО, 41-тз група, фоторобота під назвою «ХАЙ БУДЕ ВЕСНА, ПОКИ МИ СТОЇМО ДО КІНЦЯ…» та «ПРАВО БУТИ»;

Діана ГРАБОВА, 41-тз група, фоторобота під назвою «СВІТАНОК ПІД МИРНИМ НЕБОМ»;

Вадим КИЯНИЧЕНКО, 41-тз група, фоторобота під назвою «УКРАЇНА В НАШИХ СЕРЦЯХ» та «УКРАЇНЕЦЬ – ЦЕ СТАН ДУШІ»;

Вікторія КАЛМИКОВА, 11-т група, фото під назвою «АРХІТЕКТУРНИЙ ВЗІРЕЦЬ НАШОЇ КРАЇНИ»;

Вероніка КОБЕРНИК, 21-т група, фоторобота під назвою «ЛОВИ МОМЕНТ»;

Вікторія КАЛМИКОВА, 11-т група, фоторобота під назвою «БАРВИСТІ КРАЄВИДИ УКРАЇНИ»;

Діана ХАРУК, 11-т група, фоторобота під назвою «ДИВОВИЖНА ПРИРОДА НАШОЇ НЕЗЛАМНОЇ КРАЇНИ»;

Аліна СКРЯГА, 11-т група, фоторобота під назвою «Я – УКРАЇНКА, І Я ЦИМ ПИШАЮСЬ».

За рішенням журі, І місце, грамоту та право участі у II етапі Всеукраїнського фотоконкурсу «Моя нескорена Україна» отримала Анастасія БУТАР – студентка 11-т групи, фоторобота під назвою «НЕСКОРЕНІ УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ».

Вітаємо наших студентів, бажаємо ніколи не здаватися, не зупинятися на досягнутому та завжди боротися до перемоги!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи.