Остання редакція: 24 листопада 2023

СТУДЕНТСЬКИЙ ЛІДЕР 2023

22 листопада в актовій залі Уманського НУС відбувся конкурс "Студентській лідер 2023". У заході прийняли участь представники усіх факультетів університету, студенти яких ініціативні, творчі та талановиті.

Інженерно-технологічний факультет представляла студентка 2 курсу спеціальності «Харчові технології» Світлана КЛИМЕНКО.

Для того щоб проявити себе та показати свої лідерські якості учасники виступили у трьох  конкурсах:

«Моя візитівка»;

«Я – ерудит»;

«Мій талант».

Студентських лідерів оцінювало журі у складі:

Іван МОСТОВ’ЯК, перший проректор УНУС (голова журі),

Юрій МОРОЗ (завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін),

Петро ПАЄВСЬКИЙ (керівник Центру культури і виховання студентів),

Світлана БЕРДНІКОВА (художній керівник Центру культури і виховання студентів).

У перщому конкурсі «Моя візитівка» студенти презентували історії про себе, щоб члени журі та глядачі мали можливість більше дізнатись про конкурсантів.

Під час конкурсу «Я – ерудит» учасники відповідали на цікаві запитання ведучих, за що отримували бали.

І фінальним конкурсом був «Мій талант», де учасники показали оригінальні та цікаві виступи – це були декламування поезії, співи, гра на музичних інструментах, танці.

Між конкурсами для глядачів були представлені художні номери від центру культури та виховання студентів.

По завершенні заходу журі підрахували бали та обрали Студентського лідера-2023 та нагородили переможців різними номінаціями.

Світлана КЛИМЕНКО отримала перемогу в номінації «Майстер самопрезентації».

Усі конкурсанти – справжні лідери, завзяті та талановиті, сповнені сил та енергії, мають багато мрій, задумів і планів на майбутнє.

Вітаємо усіх лідерів та бажаємо натхнення на нові творчі здібності та перемоги!!!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій