Остання редакція: 31 жовтня 2023

СВЯТО «HALLOWEEN»

HALLOWEEN – одне з найдавніших та найпопулярніших свят у світі. Його історія налічує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самайн, і воно дивним чином поєднує кельтську традицію вшанування злих духів і християнську поклоніння всім святим.

Halloween завжди святкують у ніч на 1 листопада. З кінця ХХ століття, в ході процесу американізації та глобалізації, мода на атрибутику Хелловіна виникла також у більшості країн Європи і в СНД.

Тому, на честь цього свята, студентське самоврядування інженерно-технологічного факультету організувало чудовий захід.

Тож усі студенти, які долучилися, показали свою фантазію та креативність цікавими образами та гримом.

Зустріч була дуже продуктивною: студенти переглядали фільм, знайомилися та ділилися враженнями і думками, обговорювали варіації святкування в Україні, фотографувалися та проходили святковий квест. Загадкові та неочікувані події чекали студентів під час проходження квесту, а на переможця – грошовий приз.

Усі студенти залишились у захваті та приємному шоці!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій