Остання редакція: 09 жовтня 2023

Традиційна зустріч студентів-першокурсників з практичним психологом

Відбулася зустріч студентів перших курсів інженерно-технологічного факультету з практичним психологом психологічної служби університету Валентиною МАЗУРЕНКО.

(https://www.udau.edu.ua/ua/spivrobitniki/mazurenko-valentina-dmitrivna.html)

Під час знайомства та спілкування Валентина МАЗУРЕНКО наголосила, що психологічна служба надає якісну, сучасну психологічну допомогу, що здійснюються на безоплатній основі. Основною метою психологічної служби є забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників.

На зустрічі був проведений пізнавальний тренінг «Діагностика здобувачів освіти на рівень стресу та резилієнтність. Способи подолання стресового стану» для студентів 1 курсу з метою визначення рівня стресу, тривожності та загальної діагностики психологічного стану здобувачів освіти. Увага приділялася розумінню цінності збереження рівноваги в цей буремний час та спробували на практиці доступну та просту у виконанні техніку для самодопомоги.

Захист психічного здоров’я та соціального благополуччя срияє підвищенню ефективності усіх учасників освітнього процесу.

Здобувачі освіти висловлюють щиру вдячність Валентині МАЗУРЕНКО за корисну розмову та психологічно-позитивну атмосферу.

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій