Остання редакція: 29 березня 2023

Вибірковий етап фотоконкурсу-виставки авторських фотографій студентів «Моя нескорена Україна» на інженерно-технологічному факультеті

31 березня на інженерно-технологічному факультеті відбувся вибірковий етап фотоконкурсу-виставки авторських фотографій студентів «Моя нескорена Україна», який проводиться з метою виявлення, підтримки творчих здібностей та ініціатив студентської молоді, пошуку оригінальних підходів студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти України у галузі фотомистецтва.

До складу оргкомітету факультету входили:

– Олександр ПУШКА – декан інженерно-технологічного факультету, доцент кафедри агроінженерії;

– Тетяна КУТКОВЕЦЬКА – заступник декана інженерно-технологічного факультету з навчально-методичної роботи, доцент кафедри агроінженерії;

– Валерія ЖЕЛЄЗНА – заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій.

- Вероніка КОБЕРНИК – голова студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету.

На фотоконкурс було подано більше 50 робіт, серед яких обрано найкращі роботи, які будуть представлені в I етапі на рівні університету.

Бажаємо нашим студентам перемоги та реалізації творчих задумів!!!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи.