Остання редакція: 26 вересня 2023

Вітаємо першокурсників з посвятою у студенти!

22 вересня 2023 року в Уманському національному університеті садівництва відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. На площі університету  і зібралися здобувачі освіти, їхні батьки, викладачі, завідувачі кафедр, декани представники керівництва УНУС.

З вітальним словом звернувся до усіх присутніх ректор університету професор Олена НЕПОЧАТЕНКО.

Свої музичні вітання для усіх присутніх подарували художні колективи Центру культури та виховання студентів Уманського НУС.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять захисників України – студентів і випускників, які віддали свої життя за свободу і честь українського народу.

Колектив інженерно-технологічного факультету вітає першокурсників та бажає творчого натхнення, невичерпної енергії та оптимізму, креативних ідей, успіхів у навчанні, у науковій та громадській роботі, в особистому житті.

Пам’ятайте, що ваше навчання, наполегливість і завзяття слугують запорукою перемоги України, її європейського поступу та нових перспектив.

Щасливих вам студентських років!

Слава УКРАЇНІ!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з

виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій