Остання редакція: 24 серпня 2023

ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Сьогодні, 24 серпня вся Україна відзначає головне свято нашої держави – День Незалежності України.

Чергову річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

З Днем Незалежності! Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Подякуємо кожному за єдність, віру, силу духу, відданість та патріотизм, який тримає нашу Батьківщину!

Хай кожен наш захисник повернеться додому цілим і неушкодженим, і принесе з собою перемогу!

Слава Україні! Честь і слава її Героям!

З найкращими побажаннями студентське самоврядування

інженерно-технологічного факультету!