Остання редакція: 16 жовтня 2023

Вітаємо з Днем працівників харчової промисловості!

Щороку, в третю неділю жовтня, традиційно відзначаємо День працівників харчової промисловості.

Сьогодні воно припало на часи випробувань нашої країни і відбувається в складний період воєнної агресії росії проти України. Проте навіть за таких умов завдяки ефективним діям Уряду агропромисловий комплекс України демонструє спроможність забезпечити продовольчу безпеку країни. Харчова промисловість як невід’ємна складова частина агропромислового комплексу відіграє в цьому важливу роль.

Щиро вітаємо з Днем працівників харчової промисловості, бажаємо добробуту та успіхів у діяльності, чудових шансів на удачу та світлого щастя в житті, щирого кохання та радості в серці, відмінного настрою. Бажаємо Вам і Вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та подальших нових трудових здобутків на благо Батьківщини.

Разом до перемоги!

З найкращими побажаннями студентське самоврядування інженерно-технологічного факультету