Остання редакція: 18 травня 2023

Вітаємо з днем вишиванки!

Встає над світом щире сонце вранці

І землю гріє променем ясним.

А я іду по світу в вишиванці.

Я – українець! І горджуся цим

Надія Красоткіна

Українська вишиванка – один з головних символів нашого народу. У ній розповідаються історії, пишуться долі.

Вишивка – це невід'ємна частина не тільки української культури, а й окраса душі. Нехай ваша вишиванка зігріває вам душу, дає відчуття національної духовності і високої морально-етичної культури.

У День вишиванки хочемо побажати миру та злагоди в ваших будинках і серцях. Бажаємо щастя та міцного здоров’я! Хай рідна земля вас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – додає сил, натхнення на нові досягнення. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Бажаємо вам завжди залишатися сильними, міцними та славними!

Пам’ятаймо, що ми – Українці й зможемо все!

Слава Україні! Героям слава!

З найкращими побажаннями студентське самоврядування інженерно-технологічного факультету