Остання редакція: 17 листопада 2022

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!!!

Шановне студентство, вітаємо з Міжнародним Днем студента. Нехай цей чудовий період життя пройде якнайкраще, щоб потім можна було згадувати про ці роки з теплом та трепетом. Нехай студентство дарує потрібні знання та радість. Бажаємо з кожною лекцією ставати на крок ближче до мрії, все краще і краще освоювати обрану професію у повній мірі.

Усім студентам бажаємо йти за покликанням серця, любити свою майбутню професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя!

Країні потрібні молоді, перспективні та прогресивні люди! Ви – наша гордість!

Бажаємо всім мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!

Колектив інженерно-технологічного факультету.