Остання редакція: 02 січня 2023

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ – 2023!

Нехай новий рік принесе багато нових досягнень, міцного здоров'я та любові, хай задумане здійсниться. Нехай щастям і добротою буде наповнений кожен дім. Нехай натхнення та любов зроблять життя світлішим та яскравішим. Нехай рік, що йде, буде світлим та приносить багато позитивних емоцій, здоров'я, достатку та усмішок на обличчях рідних та близьких людей.

Нехай цей рік кожному подарує якомога більше щасливих днів і щасливих зустрічей! Бажаємо в новому році нових успіхів і досягнень, нових ідей і бажань, нових можливостей і прагнень, нових горизонтів щастя і просторів натхнення!

І звичайно бажаємо мирного неба і спокійних днів, щоб новий 2023 рік приніс Україні перемогу!

З найкращими побажаннями студентське самоврядування інженерно-технологічного факультету!!!