Остання редакція: 17 квітня 2023

Вітаємо з Великоднем!

16 квітня 2023 року святкують Воскресіння Христове або Великдень – одне з найважливіших християнських свят.

У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії та любові, дарує щастя та добро. Бажаємо радості, здоров'я, щастя та благополуччя.

Бажаємо, щоб у Ваші двері завжди стукали тільки добрі та радісні події, у вікно світило яскраве сонечко, а в душі завжди співали чудові птахи! Миру, гармонії, кохання, тепла та гарного настрою!

Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

Ми щиро бажаємо нам усім, щоб сонце Перемоги і Миру зійшло над Україною!!!

Христос Воскрес!

З найкращими побажаннями студентське самоврядування інженерно-технологічного факультету!!