Остання редакція: 05 жовтня 2023

Звітно-виборча конференція студентів інженерно-технологічного факультету

На інженерно-технологічному факультеті відбулась конференція студентів з питань студентського самоврядування. Під час конференції було представлено та затверджено звіт ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету за 2022–2023 н.р.

Серед розглянутих питань було обговорено та обрано платформу та дату для проведення виборів ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету, шляхом таємного голосування, на загальних зборах студентів факультету.

Також обрано склад робочої президії конференції, лічильної комісії з питань студентського самоврядування факультету під час проведення виборів до ради студентського самоврядування, обрано делегованих представників від груп факультету до складу ради студентського самоврядування факультету.

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій