+38 (04744) 3-44-61
Меню

Матенчук Людмила Юріївна

Матенчук Людмила Юріївна Науковий ступінь: кандидат сільськогосподарських наук
Вчене звання: доцент
Посада: заступник декана інженерно-технологічного факультету із організаційно-виховної роботи, доцент кафедри зберігання і переробки плодів та овочів
Email: tzppo@udau.edu.ua

 

Тема дослідження: Якість овочево-фруктових соків і пюре залежно від умов отримання та зберігання сировини

У 1998 році закінчила з відзнакою Городищенський технікум ім. Л.П. Симиренка за спеціальністю «Технологія зберігання, консервування і переробки плодів та овочів».

 У 2001 році закінчила Уманський державний аграрний університет за спеціальністю «Плодоовочівництво та виноградарство», спеціалізацією «Технологія зберігання і переробки плодів та овочів». У 2005 році закінчила навчання в аспірантурі.

З 2002 року працювала на посаді   викладача  кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Уманського національного університету садівництва, з 2014 року є старшим викладачем цієї кафедри.

З 2008 року і по цей час виконує обов’язки заступника декана з організаційно-виховної роботи.

 2013 року захистила кандидатську дисертацію і здобула науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук  за спеціальністю 06.01.15 – «Первинна обробка продукції рослинництва».

Дисципліни, що викладає: «Сучасні інструментальні методи контролю харчових виробництв»,  «Технологія консервування»,  «Стандартизація, метрологія, сертифікація та управління якістю»; є керівником курсових  та дипломних проектів, магістерських робіт, куратор академічної групи.

Автор та співавтор 18 наукових праць, із них 6 статей у наукових фахових виданнях, три статті в інших виданнях, 2 патенти на корисну модель, один стандарт та 6 тез доповідей на конференціях; співавтор підручника «Технології консервування плодів та овочів», стандарту організацій України на консерви «Пюре українські», технологічних інструкцій на овочево-фруктові консерви, орієнтовної професійної програми  підвищення кваліфікації фахівців з технології переробки фруктів та овочів у особистих селянських господарствах.