Остання редакція: 21 квітня 2021

Агрополітичні дебати на інженерно-технологічному факультеті!

19 квітня 2021 року на інженерно-технологічному факультеті відбувся конкурс «Агрополітичні дебати» у новому форматі ONLINE на платформі Zoom.

У конкурсі приймали участь дві команди з кращих студентів 3 і 4 курсів інженерно-технологічного факультету, а саме:

ПІП

NonStop

Жижкевич Олександр

Депутат Анастасія

Яковишина Альона

Агросфера

Бекало Андрій

Тихоміров Олександр

Войченко Олександр

Виступи команд оцінювало компетентне журі, а саме:

Декан факультету

Пушка Олександр Сергійович

Заступник декана з наукової роботи

Новіков Володимир Вікторович

Заступник декана з навчальної роботи

Кутковецька Тетяна Олександрівна

Заступник декана з виховної роботи

Желєзна Валерія Валеріївна

За результатами жеребкування капітанами було обрано теми для обговорення:

1. Придбання землі у власність або оренда – виклики і перспективи для аграрних підприємств і власників земельних ділянок в контексті відкриття ринку землі.
  2. Виробництво аграрної сировини або переробка - виклики і можливості (в контексті експорту та забезпечення внутрішнього споживання).

Учасники активно вели дискусію в обговореннях даних тем, а журі задавало цікаві запитання, на які отримали змістовні відповіді.

За результатами проведення конкурсу були відзначені кращі учасники: Бекало Андрій 41-ім, Жижкевич Олександр 31-тз, Яковишна Альона 31-тз, які представлятимуть інженерно-технологічний факультет у II турі даного конкурсу.

Дякуємо всім учасникам конкурсу та бажаємо подальших усіхів та перемог!

Володимир Новіков, доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна.