Остання редакція: 21 листопада 2023

Благодійна виставка-ярмарок "Україна понад усе", присвячена Дню Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День гідності та свободи.

Його встановлено указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року,

Студенти інженерно-технологічного факультету долучилися до благодійної виставки-ярмарки, присвяченої Дню Гідності та Свободи на тему: «Україна – понад усе», яка була організована факультетом плодоовочівництва, екології та захисту рослин та факультетом менеджменту.

Так, напередодні студенти випекли імбирне печиво, розмалювавши його в жовто-блакитних кольорах.

За роботу взялися всі завзято, адже печиво випікали для доброї справи, одні студенти викачували тісто, формували вироби, інші стежили за процесом випікання.

Завершальний етап приготування – оздоблення печива, де студенти могли втілили всі свої цікаві ідеї.

Ну і звісно викладачі та студенти інженерно-технологічного факультету, долучилися до благодійної виставки-ярмарки, де мали можливість придбати різні смаколики, а також цікаві вироби.

Дякуємо організаторам, студентам за проведення таких заходів та наближення нашої пермоги!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій