Остання редакція: 01 квітня 2020

Дистанційне навчання студентів інженерно-технологічного факультету

На період карантину навчальний процес в  Уманському національному університеті садівництва повністю перейшов у дистанційний режим. Дистанційне навчання – відносно новий освітній досвід, але став необхідним за вимогою часу. Викладачі та студенти інженерно-технологічного факультету активно приймають участь в навчальному процесі дистанційно. Обрано зручні способи взаємодії, як для студентів, так і викладачів, зокрема  створено групи у Viber, Google Classroom, обмін інформації відбувається через електронну пошту, телефонний зв’язок та ін. Найпоширенішою платформою для дистанційної освіти залишається система Moodle. Викладачем нашого факультету Володимиром Новіковим  розробляється ряд навчальних відеоуроків, що розміщені на  YouTube-каналі, орієнтовані на допомогу в питаннях дистанційної освіти. Студенти проінформовані щодо користування дистанційною системою, отримують необхідні завдання.

На постійному зв’язку та взаємодії з своїми академічними групами знаходяться і куратори інженерено-технологічного факультету, які не лише допомагають вирішувати організаційні питання, які виникають в процесі дистанційної співпраці, але і проводять інформаційну роботу з питань дотримання студентами карантину, профілактики зараження COVID-19, дотримання санітарно-гігієнічних заходів, що зараз вкрай важливо і необхідно.

Людмила Матенчук, доцент кафедри технологій харчових продуктів