Остання редакція: 28 листопада 2019

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Агроінженерія”

Нещодавно на кафедрі агроінженерії інженерно-технологічного факультету відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Агроінженерія” у 2019/2020 н.р.

В олімпіаді брали участь 30 студентів 4-го курсу інженерно-технологічного факультету зі спеціальності “Агроінжнерія”.

Учасникам були запропоновані 2 завдання, які вимагають як знання фактичного матеріалу, так і навичок логічного мислення. При цьому в першому завданні відповідно до вихідних даних необхідно було розв‘язати задачу з експлуатації зернових сівалок, а друге завдання представлене у вигляді тестів з десяти питань по будові та конструюванню сільськогосподарської техніки.

Результати олімпіади засвідчують, що всі її учасники на достатньому рівні оволоділи навичками використовувати набуті знання для виконання теоретичних завдань в межах навчальної програми, про що засвідчують набрані студентами бали - до 17 із 20 можливих.

Варто відзначити роботи студентів, які продемонстрували оригінальність мислення при виконанні деяких завдань. Це Сєтраков Дмитро, 41-ім, Безноско Ростислав. 41-ім; Онофрійчук Сергій 41-ім, Мудрак Максим 41-ім, Форостяний Роман 41-ім, Мазур Вадим 41-ім,        Довгополий Костянтин 41-ім, Пацалюк Ростислав 41-ім, Ганич Владислав 21к-ім, Діденко Роман 21к-ім, Устенко Владислав 21к-ім.

Переможцями олімпіади у 2019/2020 н.р. стали:

I   –   Танцюра Владислав, 41-ім група;

II   ‑  Гацкан Вадим 41-ім група;

III   Чудай Сергій, 41-ім група.

Василь Кравченко, доцент кафедри агроінженерії.