Остання редакція: 16 листопада 2020

Лідер інженерно-технологічного факультету 2020

Не зважаючи на карантин та дистанційне навчання, нещодавно на інженерно-технологічному факультеті було проведено «Лідер інженерно-технологічного факультету 2020», але в новому форматі і також дистанційно.

Для участі в конкурсі було обрано шість учасників, які демонстрували свої лідерські якості:

1) Дідківська Дарья 11-т група

2) Багрін Олексій 11-ім група

3) Штонь Марія 11-ім група

4) Тихомиров Олександр 21-ім група

5) Кияниченко Вадим 21-т група

6) Бурла Інна 31-тз група

Учасники показали себе у чотирьох конкурсах:

1. Презентація себе.
  2. Талант.
  3. Карантин з користю.
  4. Інтелектуальний.

Перші три конкурси було проведено в соціальній мережі на інстаграм стронці ради студетського самоврядування інженерно-технологічного факультету, де учасники на відео вражали своєю креативністю, майстерністю, яскравістю, багатогранністю й талантами, за що отримували голоси від студентів та викладачів.

Інтелектуальний конкурс було проведено на платформі Zoom разом із членами журі:

1. Декан інженерно-технологічного факультету – Пушка Олександр Сергійович
  2. Заступник декана інженерно-технологічного факультету з навчально-методичної роботи – Кутковецька Тетяна Олександрівна
  3. Заступник декана інженерно-технологічного факультету з наукової роботи – Новіков Володимир Вікторович
  4. Заступник декана інженерно-технологічного факультету із організаційно-виховної роботи – Желєзна Валерія Валеріївна
  5. Голова студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету – Яковишина Альона

В результаті голосування та інтелектуального конкурсу омріяний титул «Лідер інженерно-технологічного факультету 2020» отримав Кияниченко Вадим студент 21-т групи.

Дякуємо, всім учасникам та раді студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету за чудову організацію заходу та гарний настрій.

Валерія Желєзна, старший викладач кафедри технології і зберігання зерна