Остання редакція: 30 листопада 2021

Лідер інженерно-технологічного факультету 2021

Не зважаючи на карантин та дистанційне навчання 29 листопада на інженерно-технологічному факультеті проведено щорічний конкурс «Лідер інженерно-технологічного факультету 2021».

Для участі було обрано найкращих студентів, які продемонстрували свої лідерські якості:

1) Коберник Вероніка 11-т група

2) Тихомиров Олександр 21-ім група

3) Жижкевич Олександр 41-тз група

Учасники показали себе у чотирьох конкурсах:

1. Презентація себе.
  2. Талант.
  3. Ким я себе бачу через 10 років
  4. Інтелектуальний.

Перші три конкурси проведено на інстаграм сторінці ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету, де учасники на відео вражали своєю креативністю, майстерністю й талантами, за що отримували голоси від шанувальників. Голосування тривало з 22 по 25 листопада.

Інтелектуальний конкурс було проведено на платформі Zoom разом із членами журі:

1. Декан інженерно-технологічного факультетуПушка Олександр Сергійович
  2. Заступник декана інженерно-технологічного факультету з навчально-методичної роботиКутковецька Тетяна Олександрівна
  3. Заступник декана інженерно-технологічного факультету з наукової роботиНовіков Володимир Вікторович
  4. Заступник декана інженерно-технологічного факультету із організаційно-виховної роботиЖелєзна Валерія Валеріївна

За результатами голосування та інтелектуального конкурсу титул «Лідера інженерно-технологічного факультету 2021» отримав Олександр Тихомиров.

Вероніка Коберник отримала звання «Лідер творчості та креативу», а Олександр Жижкевич«Лідер – новатор»!

Дякуємо, всім учасникам за участь та гарний настрій.

Валерія Желєзна, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи, доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна