+38 (04744) 3-44-61
Меню
Остання редакція: 10 вересня 2019

Навчальна практика у студентів-механіків

       Традиційно кожний навчальний рік перший курс студенти-механіки починають своє  навчання в Уманському НУС з навчальної практики на кафедрі агроінженерії. І 2019-2020 н.р. не є виключенням. Перший тиждень для 11-ім групи був наповнений екскурсіями до різних фірм з продажу, ремонту та обслуговування сільськогосподарської техніки – керівник практики доцент Ковальчук Ю.О. Студенти ознайомились з такими фірмами, як СТО «Vianor», ПП «Михальський», ТОВ «Агробудівельний альянс «Астра»», ТОВ «Украгрозапчастина».

       Екскурсію для майбутніх інженерів-механіків було розпочато з СТО «Vianor», що займається ремонтом техніки. Екскурсію проводив керівник Шарапанюк Микола Іванович, де надав повну інформацію про всю зайнятість СТО та грунтовно відповів на всі питання, що виникали у студентів.

     

 

   Не менш цікавою для 11-ім групи була екскурсія у ПП «Михальський», екскурсовод – керівник Белінський Ігор Георгійович, який також розповів про ремонт сільськогосподарської техніки.

 

 

   Менеджер з продажу запасних частин Кочубей Дмитро Сергійович фірми ТОВ «Агробудівельний альянс «Астра»» розповів про наявні машини й агрегати, що є у продажу і обслуговуванні даної фірми.

 

 

   Директор філії ТОВ «Украгрозапчастина» Проценко Дмитро Олегович ознайомив майбутніх інженерів 11-ім групи з особливостями конструкцій сілськогосподарських машин.

 

 

   Потрібно відзначити, що проходження навчальної практики студентами-механіками у вигляді екскурсій є важливою для практичної підготовки студентів, що в майбутньому визначить їх як висококваліфікованих спеціалістів у вибраній професії.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.