Остання редакція: 22 березня 2022

Патріотичний калейдоскоп «Чи важко бути патріотом?»

Студенти інженерно-технологічного факультету долучилися до патріотичного калейдоскопу «Чи важко бути патріотом?», який було оранізовано працівниками бібліотеки Уманського НУС з метою виховання гармонійного розвитку та почуття патріотизму у молоді, вміння співпереживати та готовності стати на захист рідної України.

Студенти мали змогу пригадати славетне минуле українського народу та обговорити сучасні проблеми нашої держави. Адже бути патріотом – означає любити життя, вміти прожити його гідно та цікаво, просто йти вперед своєю дорогою. Бути патріотом це поважати себе, відповідати за свої вчинки, слова, поведінку, бо ти є представником своєї нації, ти – Україна!

Лише справжні патріоти, об'єднавшись в єдине ціле, підносять культурний та економічний рівень своєї держави та творять нову історію.

Слава Україні! Героям слава!

Велика подяка організаторам за цікаві доповіді. Все буде Україна!!!

Валерія Желєзна, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з організаційно-виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій.