Остання редакція: 16 листопада 2023

ПЛЕТЕМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

Українці – сильні духом. Війна не роз’єднала, а згуртувала людей, які не впадають у відчай, а понад усе вірять у перемогу над агресором і намагаються всіма можливими способами її наблизити, допомогти нашим мужнім захисникам та захисницям, що боронять країну.

Студенти Уманського національного університету садівницвта завжди беруть активну участь у волонтерській діяльності. З проханням про відповідну необхідність звернулися представники громадської організації «Волонтерська допомога 4.5.0.».

Тож, студенти інженерно-технологічного факультету долучилися до марафону з плетіння маскувальних сіток. Працювали всі злагоджено, не просто плетучи сітки, а вкладаючи свою любов, турботу про наших захисників, всім серцем надіючись що вони вбережуть наших воїнів!

У єдності – наша сила! І корисна справа кожного, навіть у тилу, наближаємо перемогу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій