Остання редакція: 18 листопада 2022

ПОДЯКА ВІД УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

17 листопада з нагоди Міжнародного дня студента, студентка інженерно-технологічного факультету Дар'я МЕЛЬНИК отримала подяку від Уманської міської ради за особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в м. Умань, активну громадську позицію, популяризацію молодіжного руху.

Дар'я МЕЛЬНИК  навчається на 3 курсі ОП 181 «Харчові технології». Середній бал успішності – 5,00 (ECTS – 93,0 бали).

Дар’я є головою наукового гуртка «Дослідник» кафедри харчових технологій. Щороку приймає участь у Всеукраїнській та міжнародних наукових конференціях та активно займається науковою роботою.,

Приймає активну участь у громадському та спортивному житті університету, цілеспрямована і креативна, також приймає участь у організації урочистих подій ВНЗ.

У 2022 році Мельник Дар’ї Володимирівні за високі здобутки у навчанні призначено Президентську стипендію.

Вітаємо Дар'ю та бажаємо втілення найамбітніших мрій та зичимо нових досягнень!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з організаційно-виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій