Остання редакція: 25 грудня 2023

Щасливого, світлого Різдва Христового!

Різдво Христове – свято перемоги світла над темрявою, віри у Господню милість до людей.

Вертеп, колядки та смачна кутя – це символи нашого народу, символи Різдва. Тож нехай вони будуть у кожному домі.

Цьогоріч зустрічаємо його, у час війни. Але російські окупанти не заберуть у нас свято. Всі українці у Різдво молитимуться про перемогу України.

Висловлюємо безмежну вдячність українським воїнам, які зараз не в колі рідних і друзів, а в холодному окопі, зі зброєю у руках, оберігають наш спокій. Нехай Господь дарує їм своє благословення!

Різдвяні дзвони вкотре дарують кожному з нас надії на все краще, добре і світле. Нехай ці надії справдяться.

Бажаємо всім веселих свят, смачної куті та миру в Україні. Нехай збудуться ваші найзаповітніші мрії та бажання, а добро та любов завжди панують у серцях.

Нехай життя усіх нас сповниться радістю, натхненням і гарним настроєм.

Христос рождається! Славімо Його!

Мирного і світлого Різдва!

З найкращими побажаннями студентське самоврядування інженерно-технологічного факультету