Остання редакція: 06 вересня 2021

Студенти інженерно-технологічного факультету відвідали хокейний матч!

3 та 5 вересня 2021 р. студенти інженерно-технологічного факультету мали надзвичайну можливість відвідати два хокейних матчі «Rungsted» (Херсхольм, Данія)ХК «Donbass» (Донецьк, Україна) та Руан (Франція)ХК «Donbass» (Донецьк, Україна).

Повна арена глядачів, захоплююча гра, хвиля емоцій у студентів нашого факультету. На льодовій арені панувала дуже емоційна атмосфера. Лазерне шоу, бій барабанів та запальні піджейки задавали емоційний тон. Тут на льодову арену вийшли вони, мужні та сильні хокеїсти, які продемонстрували хорошу підготовку і волю до перемоги, а наші студенти своїми бурхливими оваціями та вигуками на підтримку команди підтримували її протягом всієї гри.

Дякуємо, організаторам, а саме фонду Бориса Колєснікова за можливість відвідати хокейні матчі! А нашим землякам бажаєм постійної перемоги!

Валерія Желєзна, ст. викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна.