Остання редакція: 28 березня 2019

Участь студента-механіка у конкурсі «Студентський лідер – 2019»

27 березня 2019 року в Уманському НУС було проведено конкурс «Студентський лідер – 2019».

Представити себе у візитці, продемонструвати свій талант, проявити ерудицію в спілкуванні з ведучим – з цим усім успішно справились шестеро представників від кожного факультету, які є кращими з кращих на своїх факультетах.

Проведений захід був надзвичайно цікавим. Інженерно-технологічний факультет у конкурсі «Студентський лідер – 2019» гідно представив студент другого курсу 21-ім групи Андрій Бекало, що навчається за спеціальністю «Агроінженерія». Ніхто не залишився байдужим від виступу нашого конкурсанта. Виразно, мелодійно, проникливо й душевно звучала поезія у його виконанні. Андрій Бекало відмінно представив себе, як на рівні факультету, так і у фінальному конкурсі «Студентський лідер – 2019», за що був нагороджений грамотою в номінації «Інтелект року».

Щиро вітаємо нашого учасника та бажаємо творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх починаннях.

Людмила Матенчук, доцент кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів.