Остання редакція: 15 квітня 2024

Вибірковий етап фотоконкурсу-виставки авторських фотографій студентів «Сучасність УНУС у світлинах» на інженерно-технологічному факультеті

31 березня на інженерно-технологічному факультеті відбувся вибірковий етап фотоконкурсу-виставки авторських фотографій студентів «Сучасність УНУС у світлинах», який проводиться з метою виявлення, підтримки творчих здібностей та ініціатив студентської молоді у галузі фотомистецтва та приуроченої 180-річчю заснування університету.

Фотоконкурс проходив за такими номінаціями:

-       "Великі світлини маленьких місць",

-       "Молоді очі університету",

-       "Сучасність УНУС у світлинах ".

До складу оргкомітету факультету входили:

– Олександр ПУШКА – декан інженерно-технологічного факультету, доцент кафедри агроінженерії;

– Володимир НОВІКОВ – заступник декана інженерно-технологічного факультету з навчально-методичної роботи, доцент кафедри харчових технологій;

– Валерія ЖЕЛЄЗНА – заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій.

- Вероніка КОБЕРНИК – голова студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету.

На фотоконкурс було подано більше 100 робіт, серед яких обрано найкращі роботи, які будуть представлені в I етапі на рівні університету.

Бажаємо нашим студентам перемоги та реалізації творчих задумів!!!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи.