Остання редакція: 13 жовтня 2022

Вибірковий етап конкурсу есе «Роздуми про академічну доброчесність» на інженерно-технологічному факультеті

12 жовтня на інженерно-технологічному факультеті відбувся вибірковий етап конкурсу есе «Роздуми про академічну доброчесність», який проводиться з метою популяризації та розвитку академічної культури та академічної доброчесності серед здобувачів вищої освіти Уманського НУС.

До складу комісії входили:

Олександр ПУШКАдекан інженерно-технологічного факультету, доцент кафедри агроінженерії;

Тетяна КУТКОВЕЦЬКАзаступник декана інженерно-технологічного факультету з навчально-методичної роботи, доцент кафедри агроінженерії;

Валерія ЖЕЛЄЗНАзаступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій.

На конкурс було подано більше 20 робіт, проте комісія обрала 5 найкращих, які будуть приймати участь в основному етапі на рівні університету.

Отже, найкращими є роботи таких студентів:

1. Діана ГРАБОВА, студентка 41-тз групи;
  2. Вероніка КОБЕРНИК, студентка 21-тз групи;
  3. Роман ЛОТОЦЬКИЙ, студент 11-т групи;
  4. Олександр ТИХОМИРОВ, студент 41-ім групи;
  5. Владислав ТКАЧУК, студент 21мб-т групи.

Бажаємо нашим студентам перемоги в основному етапі!!!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи.