Остання редакція: 22 листопада 2022

Виховна година «День гідності та свободи»

21 листопада на інженерно-технологічному факультеті відбулась загально факультетська виховна година присвячена «Дню гідності та свободи України». Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

З презентацією та доповіддю виступила студентка 21-т групи Вероніка КОБЕРНИК, наголосивши на таких поняттях як гідність та свобода та згадавши події які відбувалися в Україні починаючи з листопада 2013 року, які тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни і нині.

Також студентам було представлено для перегляду соціальний відеоролик «Що ти знаєш про Революцію Гідності».

Хвилиною мовчання студенти вшанували пам’ять Небесної сотні та воїнів, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з організаційно-виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій